Palata Pravde - Page 3 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Svastara » Palata Pravde (Svi problemi se lako resavaju :))
Palata Pravde
urkeDate: Saturday, 18 June 2011, 11:39:10 | Message # 31
Biberče
Group: Moderators
Messages: 2421
Awards: 58
Reputation: 215
Status: Offline
Troya ostao bez 1. sudije biggrin
 
NeoDate: Saturday, 18 June 2011, 13:01:34 | Message # 32
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
mozda bi bilo bolje da se svi izjasne ovde , nego sto kritikuju smile , ovde svi imaju pravo glasa
 
troyaDate: Saturday, 18 June 2011, 13:09:58 | Message # 33
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Ne lupaj.

Quote (tiksi)
Tacno je Troya je pomerao igre zbog Lazinih casova engleskog, sta vise reci, ko da drugi nemaju neke druge obaveze sem Laze.


Vremena igara su bila objavljena pre sezone. Takodje su mi svi osim Nauparca i Mike trazili da budu sto kasnije moguce.

Quote (tiksi)
akodje treba se setiti kada je ugasio Marku temu sa videima jer njegov video nije prihvacen.

A po kom osnovu mi je odbijen klip? Nije bio zauzet, bio je smesan tj. zadovoljavao je kriterijum.
 
tiksiDate: Saturday, 18 June 2011, 14:09:12 | Message # 34
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote (troya)
A po kom osnovu mi je odbijen klip? Nije bio zauzet, bio je smesan tj. zadovoljavao je kriterijum.


I zbog toga je to sve moralo da se zatvori...ako nema trojice nece nikog ni biti wacko


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
troyaDate: Saturday, 18 June 2011, 14:19:11 | Message # 35
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (tiksi)
I zbog toga je to sve moralo da se zatvori...ako nema trojice nece nikog ni biti


Pa normalano, nije hteo da mi kaze razlog i cao. Nece on po meni da gazi biggrin
 
LaraCroftDate: Saturday, 18 June 2011, 14:47:20 | Message # 36
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (tiksi)
Quote (LaraCroft)
a za Savu i Denija mi je svejedno...

Iznenadjujuce je da Lara kao pravinik ovo govori, jer bi trebala da zna sta su ljudske slobode. Imam dovoljno energije da budem covek, mislim, govorim sta mislim i radim po tome, umesto da budem beskicmenjak ili paprat koju nista ne dotice.


pa i vama (ovde mislim iskljucivo i samo na Tiksi, Buxa, Saca i Miku, ostali neka se ne javljaju jer se ovaj post ne odnosi na njih) je bilo svejedno kada je mene mali game host VS Greece izbacio iz igre, a dubina dogadjaja je bila mnogo veca...

ne samo da vam je bilo svejedno za moju sudbinu, nego ste nastavili da igrate kao da se nista nije desilo, iako je mojim izbacivanjem i vasa sudbina bila gotova (a to ste znali)...

i ne samo to, nego ste samo 7 dana posle zavrsetka VS Greece, prihvatili poziv tog istog hohstaplera da igrate novu igru (mafiju 1), iako vas je on prethodno nacinio budalama...

tako da, ako prema meni nije bilo solidarnosti, zasto bih ja sada ronila suze za nekim ?

a ovde vidim puno krokodilskih suza...

OBJASNJENJE: Krokodil pusta suze kada pojede zrtvu i pocne da je vari u organizmu...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Saturday, 18 June 2011, 14:52:47
 
tiksiDate: Saturday, 18 June 2011, 15:07:46 | Message # 37
Krtica
Group: Publika
Messages: 3086
Awards: 16
Reputation: 138
Status: Offline
Quote (troya)
Nece on po meni da gazi


Briga me ko po tebi gazi, gazio si i ti po njemu, ja sam poslala video, htela da glasam i da se izabere pobednik, posto ideja nije bila losa. To sto si ti zamislio da je sve ovo i nase vreme koje ovde protracujemo TVOJE to je vec problem. Izuvam se samo kada idem u goste.

Lara, daj sta pricas, kome je bilo svejedno. Provela sam dane u pokusajima da izgladim taj vas sukob. Takodje nemoj da mislis da i na tebe nismo bili ljuti. Nakon svih pokusaja da se to kolko tolko izgladi, tebe nije bilo briga za sav taj trud, vec si morala i na kraju da ga provociras da bi te izbacio. Sigurno si i ti imala u vidu da sa tobom ispadamo i svi mi u paketu, al nije te bilo briga. Anubis je bio iznad toga. Nastavila sam da igram iako bez bilo kakvih izgleda(tacnije da se pojavljujem) zbog preko 2 meseca koji su Ethan, Lavica, Djolex i ostali ulozili u tu sezonu. Ja nikada ne odustajem ni od cega. Nije bilo njihove krivice u tom vasem sukobu. Pravila naredne sezone su bila takva da ne moze ni na koji nacin host da utice, delovalo je kao zanimljiva igra i prijavila sam se. Nije bilo nikakvih problema.

Jos nesto. Ni ja poput Mike necu da se pojavljujem na ovim forumima duzi vremenski period, tj. najverovatnije dok Ethan na svom sajtu ne izlozi konacno tu neku novu ideju da se zabavimo (bez obzira na odluku "Parlamenta"). Nadam se da ce se do tada pojaviti i neki novi ljudi. Neki odnosi mi idu na zivce, a posto sam neko ko ne tolerise diktaturu, torturu i zamlacivanje nema potrebe ni ovde to da radim. Pride nema niceg novog, poucnog i zanimljivog. Nekreativnih, iskompleksiranih i sujetnih ljudi ima koliko volis, gde volis. Ko zeli zna gde moze da me pronadje.


Ne čitaj s usana. Usne izgovore stotinu laži. Čitaj iz očiju. Oči ispričaju stotinu istina.
 
RafaeloDate: Saturday, 18 June 2011, 15:25:00 | Message # 38
Colonel
Group: Publika
Messages: 153
Awards: 4
Reputation: 12
Status: Offline
Quote (LaraCroft)
niko ovde nije izrazavao radost zbog hapsenja Ratka Mladica (osumnjicenog za ratne zlocine) - navedi jednu osobu koja je napisala - jupi, uhapsen je !

apsolutno netacno, ti, itan, laza i ne mogu da se sjetim ko ste izrazavali zadovoljstvo hapsenjem, mislim da je laza napisao , konacno ili tako nesto.
i ti to dobro znas.
sto se mene tice to je OK, ti mozes da izrazis svoj stav i misljenje povodom toga ali mogu i ja .... kao i savo npr.
naravno da se trebaju birati rijeci koje se koriste
Quote (LaraCroft)
sve je pocelo tako sto je par osoba koje su bile protiv hapsenja Mladica pocelo da vredja na verskoj i nacionalnoj osnovi sve koji nisu Srbi i pisali da ih treba poklati, kao i one Srbe koji se ne protive hapsenju
otprilike je tako bilo...

nisam vidjela da je bilo ko pozivao na "klanje" nesrba
mislim da je to takodje netacno ali ne mogu da tvrdim
Quote (LaraCroft)
se protive UPOTREBI ZAKONA

hapsenje Mladica je obaveza po Ustavu Srbije, isto kao i zastita dece u parku od nasilnika, ni manje ni vise...

oni koji se protive upotrebi zakona, neka zamisle situaciju da imaju dete koje se igra u parku i onda to dete ubije neki bolesnik i onda taj isti bolesnik kaze - ja sam Srbin, ja branim interese Srbije, nemojte me hapsiti...

sta trebamo da radimo sa njim - da ga hapsimo ili ne ?

nemojte samo da pisete kako je ovo zamena teza...

kakvog zakona o cemu ti pricas... zakona koji vazi za jedne a druge ne ...
zivis u iluziji a ne u stvarnom svijetu
"ili cemo svi da jedemo svoja govna ili nece niko nicija" TACKA
poredis babe i zabe...
nisam primjetila da si se ti pozivala na zakon i pravdu kada se radilo "nekim drugim ljudim" , gdje ti je tada bilo pravdoljublje
ostalo u krevetu.. mozes ti ovoj djeci da prosipas fore i fazone meni ne
Ti ista se nisi pobunila kada je Plor ili kako se vec zvao, pustao Tompsona na forumu i iskazivao svoje veselje i radost povodom godisnjice Oluje govoreci kako je to kod njega nacionalni praznik ... ili kada je taj isti Plor ismijavao Srbe , tako sto nije htio da bude neki lik iz Survivora koji je Srbin jer su svi ostali bili zauzeti. Zamisli morao je biti Srbin u virtuali.Deset puta je pitao imali neko drugi ko nije Srbin, a znao je da nema. Ti si prva poletila da mu svesrdno pruzis pomoc govoreci ko je ostao, dok se on smijao u lice i tebi i ostalima.
Sto se nisi pozvala na PRAVDU i ZAKON kada su pustili onog siptara, a zna se sta je sve radio.

Mani se demagogije, ne stoji ti.


"Teško da na Balkanu nešto možeš nazvati urbanim, jer svako od nas ima kacu kiselog kupusa u šteku."
Dr. Nele Karajlić
 
troyaDate: Saturday, 18 June 2011, 15:29:10 | Message # 39
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (Rafaelo)
naravno da se trebaju birati rijeci koje se koriste

nisam vidjela da je bilo ko pozivao na "klanje" nesrba
mislim da je to takodje netacno ali ne mogu da tvrdim


Ethan i lazar su 100% tada bili online, tada je prvi put i banovan

Quote (Rafaelo)
Ti ista se nisi pobunila kada je Plor ili kako se vec zvao, pustao Tompsona na forumu i iskazivao svoje veselje i radost povodom godisnjice Oluje govoreci kako je to kod njega nacionalni praznik ... ili kada je taj isti Plor ismijavao Srbe

PLor nikad nije bio ovde, koliko znam ni ovde ni kod ethana nije dobrodosao.
 
NeoDate: Saturday, 18 June 2011, 15:34:57 | Message # 40
Generalissimo
Group: Publika
Messages: 2773
Awards: 19
Reputation: 97
Status: Offline
secam se kad je Plor vredjao kod Mike , tad sam bas ja vrsio pritisak da se izbaci to malo govedo , i nemojte lupati o ustavu srbije , sit se ismejem biggrin ,Hag ne priznajem kao instituciju , ako je neko kriv , treba da mu sudi njegova drzava a ne neki izmisljeni cirkuski projekat
 
RafaeloDate: Saturday, 18 June 2011, 15:43:17 | Message # 41
Colonel
Group: Publika
Messages: 153
Awards: 4
Reputation: 12
Status: Offline
Quote (troya)
Ethan i lazar su 100% tada bili online, tada je prvi put i banovan

ako je tako onda je to OK, ja to nisam vidjela
ali onda ne moze se reci za nekog da se sali a ovaj drugi ne
Quote (troya)
PLor nikad nije bio ovde, koliko znam ni ovde ni kod ethana nije dobrodosao.

nisam ni rekla da je bio ovde ... mislim da je to bilo kod Mike na sajtu
moja teza nije direktno vezana za tvoj forum nego za Laru koja se poziva na zakon u jednom slucaju a u drugom vec ne , kako joj odgovara a glumi neku pravdu i jednakost


"Teško da na Balkanu nešto možeš nazvati urbanim, jer svako od nas ima kacu kiselog kupusa u šteku."
Dr. Nele Karajlić
 
troyaDate: Saturday, 18 June 2011, 15:45:25 | Message # 42
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (Rafaelo)
ali onda ne moze se reci za nekog da se sali a ovaj drugi ne


Ako mislis na Miku on je bio primoran da se izvini. Plus Miki je bila prva opomena, dok je Savo kad je banovan vec bila 5 opomena.
 
RafaeloDate: Saturday, 18 June 2011, 15:45:45 | Message # 43
Colonel
Group: Publika
Messages: 153
Awards: 4
Reputation: 12
Status: Offline
Quote (Neo)
secam se kad je Plor vredjao kod Mike , tad sam bas ja vrsio pritisak da se izbaci to malo govedo , i

jedino si ti reagovao i ja
Lare velike pravnice nije bilo ni na mapi
a najjace mi je bilo kada su se odredjivale uloge za igru, lik je zyjebavao kompletan forum i vrlo vjesto ismijavao Srbe (to niko nije primjetio) dok mu je Lara pritekla u pomoc i nevideci da je samo zajebava kao i sve ostale


"Teško da na Balkanu nešto možeš nazvati urbanim, jer svako od nas ima kacu kiselog kupusa u šteku."
Dr. Nele Karajlić
 
RafaeloDate: Saturday, 18 June 2011, 15:48:42 | Message # 44
Colonel
Group: Publika
Messages: 153
Awards: 4
Reputation: 12
Status: Offline
Quote (troya)
Ako mislis na Miku on je bio primoran da se izvini. Plus Miki je bila prva opomena, dok je Savo kad je banovan vec bila 5 opomena.

nisam mislila ni na koga odredjeno , nego da se taj princip koristi kod svih jednako
to za opomene i Savu Ok , ako je govorio to sto si naveo takodje OK
ali dozivotni ban , apsurd


"Teško da na Balkanu nešto možeš nazvati urbanim, jer svako od nas ima kacu kiselog kupusa u šteku."
Dr. Nele Karajlić
 
troyaDate: Saturday, 18 June 2011, 15:50:50 | Message # 45
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (Rafaelo)
nisam mislila ni na koga odredjeno , nego da se taj princip koristi kod svih jednako
to za opomene i Savu Ok , ako je govorio to sto si naveo takodje OK
ali dozivotni ban , apsurd


Ko je jos ikada ikoga vredjao na verskoj osnovi? Savo je to radio svaki put kad se napije uvece.

Ako nije naucio iz 1x i 5x zasto mislis da ce se ikad popraviti.
 
Forum » Generalna diskusija » Svastara » Palata Pravde (Svi problemi se lako resavaju :))
Search: