Palata Pravde - Page 5 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Generalna diskusija » Svastara » Palata Pravde (Svi problemi se lako resavaju :))
Palata Pravde
RafaeloDate: Saturday, 18 June 2011, 16:40:00 | Message # 61
Colonel
Group: Publika
Messages: 153
Awards: 4
Reputation: 12
Status: Offline
Tebe je tesko pomijesati sa nekim .
Nisi mogla da uradis nista povodom ove situacije takodje ali si se angazovala da iskazes svoj stav o postovanju zakona i pravde.
Ne potenciram ja niciju krivicu, svi mi nekada uradimo nesto sto ne bi trebali.

Samo nisi ti pravdoljubiva kao sto se predstavljas, i kao sto rece "ovde nije mjesto onima koji ne postuju zakon" (parafraziram) e pa Larice onda nije mjesto tebi ovde po toj definiciji, jer se ne odnosis isto prema svima i svakom dogadjaju.

A pustao je pustao, ostavio link sasve posvetom ... da li neko slusa njega ... biggrin
A i dobro se sjecam, kada je po deseti put napisao isto, molei i kukajuci kako ce on imati lik u igri koji je Srbin, smarao je sa tim potenciranjem, a ti si na javnom cetu sva fina pritekla u pomoc da mu nabrijis ko je ostao i da mu pomognes da jadnik nadje nekog ucesnika koji nije Srbin


"Teško da na Balkanu nešto možeš nazvati urbanim, jer svako od nas ima kacu kiselog kupusa u šteku."
Dr. Nele Karajlić
 
LaraCroftDate: Saturday, 18 June 2011, 18:11:01 | Message # 62
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (Rafaelo)
A i dobro se sjecam, kada je po deseti put napisao isto, molei i kukajuci kako ce on imati lik u igri koji je Srbin, smarao je sa tim potenciranjem, a ti si na javnom cetu sva fina pritekla u pomoc da mu nabrijis ko je ostao i da mu pomognes da jadnik nadje nekog ucesnika koji nije Srbin


OK, ako je uopste i bilo tako, opet nije isto to i pozivati na linc manjine...

mozda se i meni privatno ne svidjaju pripadnici drugih naroda, pa necu govoriti ni pisati po forumima da ih treba ubijati...

ja da sam glumica, verovatno nikada ne bih htela u nekom filmu da glumim Albanku zrtvu (kakvih je bilo), ali to nije verska i nacionalna netrpeljivost niti izazivanje sovinistickih ispada...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
RafaeloDate: Saturday, 18 June 2011, 18:24:24 | Message # 63
Colonel
Group: Publika
Messages: 153
Awards: 4
Reputation: 12
Status: Offline
On i jeste slavio progon 150 000 hiljada ljudi, koji BTW tamo ne smiju da prismrde, kojima je oduzeta imovina , kojima ne zele da povezu radni staz i nikada nece imati penziju ... i tako dalje ... pustanje istog Tompsona... i sve to i mnogo vise se moze podvesti pod "Pozivanje na linc manjine" .. pa nisi reagovala a ovde jesi ... i da se ne vrimo oko istog...

Ja prva nisam za upotrebljavanje tih rijeci i izraza, u bilo kom odnosu ...
To niko i ne podrzava, ali je ocigledno da ravnopravnost ne postoji


"Teško da na Balkanu nešto možeš nazvati urbanim, jer svako od nas ima kacu kiselog kupusa u šteku."
Dr. Nele Karajlić
 
LazarDate: Saturday, 18 June 2011, 21:46:12 | Message # 64
Colonel general
Group: Publika
Messages: 1147
Awards: 25
Reputation: 90
Status: Offline
Quote (tiksi)
Mikin post me je iskreno dotakao i mislim da je u svemu u pravu. Tacno je Troya je pomerao igre zbog Lazinih casova engleskog, sta vise reci, ko da drugi nemaju neke druge obaveze sem Laze.

Moli se Sudjaja da prestane da prdelja, sto bi Urke rekao, i da ne govori o onome sto ne zna, jer nije ni ucestvovala u sezoni.
 
LaraCroftDate: Saturday, 18 June 2011, 23:34:46 | Message # 65
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote (tiksi)
Lara, daj sta pricas, kome je bilo svejedno. Provela sam dane u pokusajima da izgladim taj vas sukob. Takodje nemoj da mislis da i na tebe nismo bili ljuti. Nakon svih pokusaja da se to kolko tolko izgladi, tebe nije bilo briga za sav taj trud, vec si morala i na kraju da ga provociras da bi te izbacio. Sigurno si i ti imala u vidu da sa tobom ispadamo i svi mi u paketu, al nije te bilo briga. Anubis je bio iznad toga. Nastavila sam da igram iako bez bilo kakvih izgleda(tacnije da se pojavljujem) zbog preko 2 meseca koji su Ethan, Lavica, Djolex i ostali ulozili u tu sezonu. Ja nikada ne odustajem ni od cega. Nije bilo njihove krivice u tom vasem sukobu. Pravila naredne sezone su bila takva da ne moze ni na koji nacin host da utice, delovalo je kao zanimljiva igra i prijavila sam se. Nije bilo nikakvih problema.


tek sada vidim ovaj Tiksin post, pa da odgovorim, mada ne znam da li ce mi replicirati, posto je rekla da duze vreme nece posecivati VS forume...

Provocirala sam doticnog tek kada je on preterao sa provociranjem mene...
prekipelo mi je kada je drasticno menjao pravila u toku igre samo da bi meni napakostio - ako se secate, postojalo je pravilo da onaj ko ne ucestvuje u nekoj igri dobije kaznu od 0,2 poena u sledecoj igri, sto je inace bio veliki minus...
kada sam ga ja pitala da li mogu da ne ucestvujem u jednoj igri, on mi je drsko odgovarao da cu biti kaznjena 5 poena !!!

Sve vreme me je bilo briga za Tiksi, Saca, Miku i Buxa - razbesnela sam se kada sam shvatila da je zahvaljujuci nenormalnim pravilima malog game hosta, Bux otisao na put bez povratka na ostrvo duhova, odakle se gubitnicka manjina vraca sa svim mogucim imunitetima...

Sve u svamu, bio je to VS sa maksimalnim uplitanjem GH u samu igru i kako da ne reagujem ?
Iskreno, da smo u pravom SURVIVORU, takvu osobu bi zadesila sudbina iz pretnji Vanje Mandic (ali stvarno to mislim)...

I da ja posle samo 7 dana igram nesto drugo kod takvog hohstaplera koji je zabranio mojoj ekipi da pobedi i sve nas vredjao, sto je ostalo zabelezeno na njegovom sajtu ???

Toliko jadna nisam...

EDIT: SAMO SE NADAM DA ETHAN OVO NECE SHVATITI KAO NAPAD NA SEBE, ODAVNO SAM MU REKLA DA JE NJEGOVA POBEDA U VS GREECE - LEGITIMNA I DA ON NIJE KRIV ZA DESAVANJA U TOKU IGRE, NEGO GAME HOST


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Saturday, 18 June 2011, 23:44:50
 
NateDate: Saturday, 18 June 2011, 23:46:30 | Message # 66
Major general
Group: Publika
Messages: 328
Awards: 7
Reputation: 14
Status: Offline
Quote (Neo)
1. Da li zelite da se vrati SAVO ?
Da

Quote (Neo)
2.Da li zelite da se vrati Deny ?
Da


~And after every hurricane comes a rainbow! ♥ :)
 
Lavica88Date: Thursday, 30 March 2017, 23:23:37 | Message # 67
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Auuuuu.... e ova tema je suvo zlato! lol

Sad cemo malo drugacije, batice... happy


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
LaraCroftDate: Friday, 31 March 2017, 07:41:28 | Message # 68
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote Lavica88 ()
Auuuuu.... e ova tema je suvo zlato!

Ovu temu je bez neke vece potrebe otvorio Neo malo kasnije od trenutka kada je Troya otvorio temu "Parlament foruma", a koja je daleko interesantnija:

http://virtuallasthero.ucoz.com/forum/9-340-1

a koja je otvorena povodom uvreda SaveBL i MrDenija na racun drugih forumasa


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
Lavica88Date: Friday, 31 March 2017, 09:18:20 | Message # 69
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
LaraCroft, ma kakav Savo, Deny, mozda je otvorena zbog njih, ali ova tema govori o necem drugom, mnogo zanimljivijem...

~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
LaraCroftDate: Friday, 31 March 2017, 09:29:50 | Message # 70
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Nije mozda, nego su stvarno otvorene cak 2 teme istovremeno zbog jednog SaveBL koji je otvoreno pisao na chatu da treba klati ljude islamske vere (za sta postoji 5-6 svedoka) i zbog jednog marginalca MrDenija, koji je bio sa ovom forumu ukupno 3 dana i za to vreme ostavio 5 postova, od kojih su 3 bili provokativnog karaktera...

Ja ne vidim nista drugo bitno, ni izmedju redova, u ovoj i temi "Parlament foruma"


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
Lavica88Date: Friday, 31 March 2017, 09:35:58 | Message # 71
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
LaraCroft, to sto ti ne vidis, ne znaci da nema. wink

Nego, da sam znala da sam ti toliko nedostajala, vratilaa bih se ranije u virtuelni svijet. flower


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
LaraCroftDate: Friday, 31 March 2017, 09:57:50 | Message # 72
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote Lavica88 ()
Nego, da sam znala da sam ti toliko nedostajala, vratilaa bih se ranije u virtuelni svijet.

Nikad nije kasno...  tongue 

Da, u temi "Parlament foruma" koju je otvorio Troya, prilikom rasprave sa forumasem Rafaelo oko SaveBL i MrDenija (a koja je bila civilizovana, bez bilo kakve uvrede izmedju nas dve), za nju sam pomislila da si to ti, jer tebe sam znala iz VS Greece, pa si zatim nestala, a ona se pojavila nekoliko meseci kasnije.
I ona je negde tamo iz tvojih krajeva, Banjaluka, okolina...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!
 
Lavica88Date: Friday, 31 March 2017, 10:15:31 | Message # 73
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Iiiiih, pa da pomjesas mene i Rafaelo, a obe smo s tobom bile jedne od najaktivnijih forumasa na prvobitnom Survivor forumu. Pri tom, opet je bila opstepoznata cinjenica da je ona iz Sarajeva, a ne BL i okoline. Doduse, jeste iz mojih krajeva jer sam i ja iz Sarajeva.

Bas mi je drago sto sam te obradovala svojim ponovnim dolaskom, bas mi toplo oko srca biggrin

A ko je ovaj Neo?


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
LaraCroftDate: Friday, 31 March 2017, 10:36:58 | Message # 74
Imperija
Group: Publika
Messages: 4135
Awards: 30
Reputation: 145
Status: Offline
Quote Lavica88 ()
Iiiiih, pa da pomjesas mene i Rafaelo, a obe smo s tobom bile jedne od najaktivnijih forumasa na prvobitnom Survivor forumu. Pri tom, opet je bila opstepoznata cinjenica da je ona iz Sarajeva, a ne BL i okoline. Doduse, jeste iz mojih krajeva jer sam i ja iz Sarajeva.

Ma, ja se nje uopste ne secam sa pocetka VS igara, pogotovo ne sa Anubisovog ili jos pre sa TV FOX foruma, gde smo i poceli sa igrom...

Ne znam pod kojim nickom je bila tamo ?

Nekako je se prisecam sa Mikinog foruma, pa zatim odavde, a to sve posto si ti prestala da se pojavljujes...

Plus sto ste obe sa poteza SA - BL, pa sam zato od nje pomislila da si ti...

Ali, ponavljam, izmedju nas dve postojala je samo civilizovana rasprava o vecim ili manjim ispadima SaveBL, MrDenija i nekog potpunog marginalca Plora...


I pričali su svašta o njoj. Da je loša. Da je zlo. Đavo sa licem anđela. Bahata i arogantna.
I jeste, bila je loša. Bila je najgora onda, kada su drugi bili loši prema njoj!


Message edited by LaraCroft - Friday, 31 March 2017, 10:37:51
 
Lavica88Date: Friday, 31 March 2017, 10:45:00 | Message # 75
Vučica
Group: Publika
Messages: 2584
Awards: 7
Reputation: 128
Status: Offline
Bila je pod istim nickom - Rafaelo. Jos od prvog dana Survivor foruma, a VS nije igrala.

Ona je sa poteza Sarajevo - Istocno Sarajevo, nema veze sa Banjalukom. Osim ako mi ne dodje u posjetu biggrin

A kako ce drugo nego civilizovano s tobom... Vidim da vas je Zemcek sve edukovala malo o politici, nema cura dzaba master iz politickih nauka..


~ Radi kako misliš, živi kao lavica! ~
 
Forum » Generalna diskusija » Svastara » Palata Pravde (Svi problemi se lako resavaju :))
Search: