14. plemenski savet - Page 2 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 3 - Aegean Sea: All stars vs Challengers » Završeni plemenski saveti » 14. plemenski savet (Poseidon)
14. plemenski savet
DonnieBrascoDate: Friday, 10 February 2012, 02:30:35 | Message # 16
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
da ti odgovorim , ja sam znao da biba nece glasati za ninu sto se i obestinilo :

1) da ispadnem na ovom plemenskom ? - TROYA jesam te pitao lepo hoces me blokirati na sajtu ako odustanem posle igre u top 4 ako ne pobedim , evo javno nek ti covek odgovori ...
2) pa nisam mogao verovati magda bibi , vidis da nisam , ona je glasala za mene iako sam joj rekao da glasa za ninu , znaci da je radila protiv mene , da si joj dala HII , a nas troje glasali za bibu , vasa dva glasa bi presudila , a pazi ovo, dobijamo sledece ponavljanje glasova izmedju mene i nine , ti i bibia glasate za mene , roggy verovatno za ninu i ja ispadam.

Znaci prema pomenutom sve moje reci imas u odgovoru
 
troyaDate: Friday, 10 February 2012, 02:36:05 | Message # 17
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (Miko)
1) da ispadnem na ovom plemenskom ? - TROYA jesam te pitao lepo hoces me blokirati na sajtu ako odustanem posle igre u top 4 ako ne pobedim , evo javno nek ti covek odgovori ...


1. Magdalena je ocito mislila na prosli plemenski ne na ovaj. Za taj si pisao na chatu da zelis da ispadnes.

2. Ti si me to pitao kada si hteo da odustanes posle igre u top4 ako ne pobedis, sto je kukavicki i jadno.

Ali opet mislim da Magdalena ne prica o tom odustajanju. Neka me ispravi ako gresim.
 
DonnieBrascoDate: Friday, 10 February 2012, 02:38:10 | Message # 18
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
^

vidis ja ne mislim da je kukavicki , da je magda dobila igru , ja bi morao glasati izmedju rogija i nine i ponovo za koga god da glasam taj neko bi se naljutio na mene kao sto se biba naljutila i pokvario bih odnos , ovako na kraju sezonei mam super odnos sa svima , sa bibom nerasciscen , ni sa kime nisam usao u konflikt , za mene je ovo sve u svemu - odlicna sezona smile
 
MagdalenaDate: Friday, 10 February 2012, 02:57:35 | Message # 19
Colonel general
Group: Publika
Messages: 911
Awards: 14
Reputation: 77
Status: Offline
Quote (ludjak_18)
Magdalena,sad kad je sezona pri kraju i kad si vidila kakvi se skandal dogodia na prošlom imunitetu,žališ li što nisi prešla na stranu Kee ?


I onda da svi propustimo onakav zanimljiv dogadjaj biggrin

Na nekom od proslih plemenskih sam ti vec napisala da mislim da sa vama ne bih stigla do top4. U najboljem slucaju izbacili bi me u top6, a vrlo moguce i ranije. Ne bih mogla da provalim kad je najbolje da iskoristim imunitet, ne bih ni imala velike sanse da osvojim neki licni imunitet. E sad, kad je skoro gotovo, sa neke druge strane i nije neka velika razlika da li si ispao u top6 ili top4 smile
U svakom slucaju, da mogu ne bih nista menjala i ako trenutno ne bih imala nista protiv da je neko od vas u finalu smile

 
ToniDate: Friday, 10 February 2012, 02:58:55 | Message # 20
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Hvala na iskrenom odgovoru biggrin

"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
MagdalenaDate: Friday, 10 February 2012, 03:38:54 | Message # 21
Colonel general
Group: Publika
Messages: 911
Awards: 14
Reputation: 77
Status: Offline
Quote (troya)
Magdalena je ocito mislila na prosli plemenski ne na ovaj. Za taj si pisao na chatu da zelis da ispadnes.


Da, mislim na prosli, na onaj kad se bojao da ce da ispadne ako ja dam Bibi HI.

Quote (Miko)
pa nisam mogao verovati magda bibi , vidis da nisam , ona je glasala za mene iako sam joj rekao da glasa za ninu , znaci da je radila protiv mene , da si joj dala HII , a nas troje glasali za bibu , vasa dva glasa bi presudila , a pazi ovo, dobijamo sledece ponavljanje glasova izmedju mene i nine , ti i bibia glasate za mene , roggy verovatno za ninu i ja ispadam.


Sad cu da zanemarim da si pisao da zelis da ispadnes i da ja nisam imala razloga da dajem Bibi HI i opet te pitam zasto je vazno bilo da Biba glasa za Ninu? Da bi bilo nereseno izmedju tebe i Nine i da bi imao jos sanse da se izvuces? Kako se sad to uklapa sa pricom da bi pre odustao nego glasao za Ninu ili Roggija?
 
DonnieBrascoDate: Friday, 10 February 2012, 03:51:40 | Message # 22
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Pazi - Ti das HII Bibi , ti i Biba glasate za mene i ja ispadam i ostavljam Ninu i Rogija na cedilu
Zato sam glasao za Bibu. Zasto je vazno da biba glasa za ninu ? ti iskoristis HII, nereseno izmedju mene i nine wink e jebiga i meni je nelogicno sada wink ... ali ja ne znam zasto je to toliko sada i relevantno , biba je glasala za mene a rekla mi je da ce za ninu wink tako da je tu tacka wink
 
roggy83Date: Friday, 10 February 2012, 11:11:38 | Message # 23
Major general
Group: Publika
Messages: 285
Awards: 5
Reputation: 14
Status: Offline
Quote (troya)
Roggy83, life4glory da li mislite da ste ugroženi večeras?


neosecam se ugrozen na vecerasnjem plemenskom !!! biggrin

Quote (troya)
Za sve: Koji je danas kriterijum, s obzirom da je finale odma nakon ovog plemenskog?


Kao i uvek do sada biggrin

Quote (Dzenis)
Pitanje za Miku, Ninu i roggya: S obzirom da je logično da ste vi jedan klan, interesuje me šta je presudilo da glasate za Bibu? Da li je predstavljala prijetnju u finalu ili ste vas troje jednostavno bliži jedni drugima?


Ja sam sinoc odgovorio na ovo pitanje, bilo je na eci peci pec,stvarno mi je biba draga i stvarno mi je zao sto je morala ispasti ali neko mora da ispadne,veceras ce ispasti neko drugi i to je sustina igre smile
 
troyaDate: Friday, 10 February 2012, 11:57:00 | Message # 24
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Ne bih da se mesam ali ovo bode oci biggrin

Miko nisi hteo ti da ispadnes da ne bi ostavio Ninu na cedilu.

Ali si hteo da biba glasa za nju pa da ona ispadne a ne ti.

Ovo su dve potpuno suprotne stvari. Koje su napisane u jednom postu. biggrin
 
biba91Date: Friday, 10 February 2012, 13:52:40 | Message # 25
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 681
Awards: 17
Reputation: 42
Status: Offline
biggrin biggrin biggrin još dobro da hranim sve poruke koje sam dobila i koje sam slala biggrin biggrin biggrin
dsa (Miko)
--------------------------------------------------------------------------------
je li ti slala nina pp , hoce ona za mene glasati ?

MOJ ODGOVOR
Re: dsa (Miko)
--------------------------------------------------------------------------------
Ne niko mi nije ništa slao

TI
dasdsads (Miko)

--------------------------------------------------------------------------------

ja i nian i verovatno roggy sigurno odustajemo od eszone zbog sinocne igre , ako hoces odustani pa da ne bude da samo ja i nina pravimo problem , ako ne , cestitam na top 3
ZA OVO JE BILO REČENO DA JE ODLUKA CJELOG PLEMENA.....JA ZA OVO NISAM ZNALA

eda (Miko)
--------------------------------------------------------------------------------

ipak cemo nastaviti igrati a kako smo nas troje ugrozeni , ja mislim tj nadam se da ces glasati za ninu tj da neces za mene , i ja cu isto za ninu , ako uspijemo jos nekoga nagovoriti pa da imamo 3 glasa , slazes li se ?

NA OVO SAM TI ODGOVORILA SAMO Z OK

A ako se sječaš Miko rekli smo, da idemo do top6 po dogovoru a onda dalje sami i da se preko igre dodje do finala
tako bi svi imale jednake možnosti....znam da nisam jak igrač i doči do finala bi bila puka sreča......a bar jedan VS bi prošao bez svadje
Miko ne ljutim se na tebe ni na koga drugoga jer ja ovo igru uzimam kao relaksaciju, druženje.
I neka pobjedi najbolji ili najbolja
 
ToniDate: Friday, 10 February 2012, 14:01:25 | Message # 26
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Ajme Miroslave,pravo si zakomplicirao situaciju wacko
Kako ćeš se izvuć iz ovoga ?? Sretno tongue


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
troyaDate: Friday, 10 February 2012, 14:05:36 | Message # 27
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Pitanje za Miku: Kako te nije sramota i odakle ti pravo da uslovljavas i pretis GH o odustajanju celog plemena, kada se evo sad pokazalo da biba cak nije imala pojma o cemu se radi?

Ovde maltene i nju prisiljavas psihicki da odustane.
 
ToniDate: Friday, 10 February 2012, 14:08:18 | Message # 28
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Kako te nije sramota i odakle ti pravo hahahaha biggrin . Ovaj survivor se pretvara u pravu sapunicu.
Bravo ljudi,ne mogu nego se smijat kad svatim koliko ovo liči na Esmeraldu ili sl. biggrin


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
DzenisDate: Friday, 10 February 2012, 14:40:19 | Message # 29
Colonel
Group: Publika
Messages: 171
Awards: 6
Reputation: 57
Status: Offline
Ja stvarno ne znam za koga da glasam u finalu, nije mi jasno da li ste vi stvarno htjeli odustati ili je to bio plan da izbacite Bibu. Ako ste stvarno htjeli da odustanete, onda trebate dobro da se potrudite da nas uvjerite zašto glasati baš za vas, jer meni se ne glasa za nekoga ko je želio da odustane, a ako ste htjeli da izbacite Bibu tako što ste joj prodali priču o odustajanju, onda ste veliki taktičari i prljavi igrači. Nemojte me pogrešno shvatiti, ali ja želim da glasam za pravu osobu i zato ste tu vi da nam promjenite mišljenje. Svejedno, hvala vam što ste odgovorili na moja pitanja i sretno svim finalistima.
 
life4gloryDate: Friday, 10 February 2012, 14:41:45 | Message # 30
Major general
Group: Publika
Messages: 401
Awards: 17
Reputation: 67
Status: Offline
Jeste da me niko nije pitao, ali samo cu dati mali komentar na trenutnu situaciju..

Quote (troya)
Magdalena ako se istorija ponovi ti ćeš biti ugrožena večeras, da li si preduzela nešto da se spasiš? Makar da izboriš 2-2 i igru?


Mislim da je pravo pitanje, sta je Magdalena uradila od POCETKA sezone da ne dodje u ovakvu situaciju?
Evo samo jedan mali skorasnji primer.. Da li je normalno da meni iz PUBLIKE neko salje pp da glasam sa bibom i magdom protiv mike? zar nije logicnije da takav pp dobijem od Magde npr. ? (naravno nije ga bilo)

Ne znam da li sam upravu ali sticem neki utisak da vecina sa foruma, Magdu smatra zrtvom moje, mikine i rogijeve ''urote''.. Jedno je biti trenutno u manjini, a drugo je biti zrtva.
Ne znam iz kog razloga se igra za imunitet naziva ''skandaloznom'' ili vec koje termine koristite. Da li je toliko neshvatljivo da igraci koji imaju dogovor medjusobno pomazu jedni drugima?? I jos jedna cinjenica.. Ista ovakva situacija desila se u top 8 kada je nas pet, ukljucujuci i Magdu, igralo protiv Sarbela.. znaci, ista situacija, samo sto nije bilo top 4 ili top 5, nego top 8, i sto su akteri bili razliciti.. I tadaa niko nije spomenuo rec skandal biggrin

Poenta je, da nema ovde nikakve urote protiv Magde.. Nije rec o tome da je neko mrzi pa zato hoce da je izbaci, niti zbog igara i sl. Ne igra se Survivor zato da bismo videli ko najbolje resava lavirinte, puzle ili mice :/ A magda da je MINIMALNO bila aktivna sto se tice dogovara, mislim da bi sad bez problema bila u finalu..

Eto, bez namere da ikoga uvredim, pogotovo ne Magdu, koja mislim da zna sve ovo i bez toga da ja kazem (ako sam negde pogresila, izvini).. A ovo sve cu ipak pripisati najobicnijem psiholoskom fenomenu, stavljanja na stranu ''slabijeg'' (pod znacima navoda iz svima ociglednog razloga biggrin )

A sto se tice MENE trenutno nemam nikakav komentar.. Samo cu reci da se Miko celu sezonu tripovao da neko ima HII, i da smo svako glasanje delili glasove.. Miko, zar si i ovaj poslednji put mislio da neko ima HII ? Sto me to ne cudi biggrin hahaha A sto je najcrnje, jedini put kad je stvarno iskoriscnenj tajni u top7 ako se dobro secam, mislio si da ga niko nece iskoristiti biggrin Uglavnom ja znam zasto je Miko uradio to sto jeste, i mislim da je to sasvim OK . I nista mi ovde nije zanimljivo..

A sto se tice cuvenog odustajanja- moji razlozi nemaju veze sa tom igrom, taj ''skandal'' je samo bio povod, a uzrok nesto sasvim nevezano za to.. Sto trenutno nije ni bitno..


X.O.X.O
 
Forum » Virtual Survivor 3 - Aegean Sea: All stars vs Challengers » Završeni plemenski saveti » 14. plemenski savet (Poseidon)
Search: