14. plemenski savet - Page 5 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 3 - Aegean Sea: All stars vs Challengers » Završeni plemenski saveti » 14. plemenski savet (Poseidon)
14. plemenski savet
DonnieBrascoDate: Friday, 10 February 2012, 16:45:20 | Message # 61
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote (Dzenis)
Da oprostite, ovdje se ne zna ko koga...


tacno tako , ivan bi volio da on nekoga ali nikako ne moze , argumenti mu brane laugh
 
troyaDate: Friday, 10 February 2012, 16:48:15 | Message # 62
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Zato Miko sam sebe argumetima obara, ponekad cak i u istom postu.
 
DonnieBrascoDate: Friday, 10 February 2012, 16:49:47 | Message # 63
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Necu sa tobom da diskutujem , ti zelis da budes neki vlasnik svega ,da sve ovde na sajtu posedujes , tj da ti se svi klanjaju kao Bogu i cim nesto urade protiv tebe , ti bi da ih kaznis i PRETIS na sve moguce nacine , druskane kod nekih moze a kod nekih ne moze, kao sto si rekao tj ovo su tvoje reci koje ja koristim , MENI NECES PRETITI , pokajaces se duboko za tu pretnju i pojesces svaku svoju rec smile
 
troyaDate: Friday, 10 February 2012, 16:51:25 | Message # 64
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Evo priznao da mi je pretio biggrin
 
DonnieBrascoDate: Friday, 10 February 2012, 16:53:39 | Message # 65
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Pa nisam ni osporio to nikada ali pretio sam ti cim si rekao da ce igrati biti zavrsena u 3 , tad sam ti pretio ranije ne i nisam ti JA pretio utuvi to sebi u glavicu tu tvoju nego sveukupno NAS KLAN , ninu si blokirao na msn pa sam ti ja izneo odluku plemena. Secam se da je i Nina tebi rekla da je biba bila na igri kad ste nesto spominjali , mozda gresim , ako gresim nina ce me osporiti , tako da ... a sada odoh vani , msm da nemam zivaca da se raspravljam sa osobom poput tebe , koliko god mislim da si ok lik svaki put nesto novo izadje na videlo , zato ti je sajt kada nema sezone toliko pun , da ako imaju 3 osobe na njemu u isto vreme uspeh je
 
troyaDate: Friday, 10 February 2012, 16:56:40 | Message # 66
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (Miko)
a nisam ni osporio to nikada ali pretio sam ti cim si rekao da ce igrati biti zavrsena u 3 , tad sam ti pretio ranije ne i nisam ti JA pretio utuvi to sebi u glavicu tu tvoju nego sveukupno NAS KLAN


Eto ih priznate obe pretnje na delu.
 
SarbelDate: Friday, 10 February 2012, 16:58:47 | Message # 67
Lieutenant general
Group: Users
Messages: 610
Awards: 1
Reputation: 19
Status: Offline
gospode boze, greh je dati glas nekom od finalista...
 
DonnieBrascoDate: Friday, 10 February 2012, 17:02:43 | Message # 68
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Ja se izgleda ovde ne borim samo protiv finalista da pobedim nego i protiv Game Hosta koji bi verujem stavio sve sto ima na to da da ja ne pobedim , ne mogu da verujem da je tolika tvoja mrznja prema meni zbog nekih stvari ranije , stvarno bez komentara smile
 
troyaDate: Friday, 10 February 2012, 17:07:17 | Message # 69
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (Miko)
Ja se izgleda ovde ne borim samo protiv finalista da pobedim nego i protiv Game Hosta koji bi verujem stavio sve sto ima na to da da ja ne pobedim , ne mogu da verujem da je tolika tvoja mrznja prema meni zbog nekih stvari ranije , stvarno bez komentara


Hoces da kazes da sada nisi napisao na msn, da ces odustati u top3, zajedno sa Ninom, da bi mi unistio sezonu?
 
DonnieBrascoDate: Friday, 10 February 2012, 18:43:34 | Message # 70
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote (troya)
Hoces da kazes da sada nisi napisao na msn, da ces odustati u top3, zajedno sa Ninom, da bi mi unistio sezonu?


Ne

Rekao sam ti da cemo ja,nina i rogi odustati ukoliko se ponisti igra tj prenio ti nasu odluku , ja ne znam kako tebi treba nacrtati da to nije moja odluka nego nas 3-oje
 
troyaDate: Friday, 10 February 2012, 18:46:03 | Message # 71
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Hoces reci da mi nisi ovo rekao pre 2 sata na msn?
 
DonnieBrascoDate: Friday, 10 February 2012, 18:57:41 | Message # 72
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
LOL ,naravno da ne , rekao sam ti da ti je smesno pretiti nekome blokom i sta bi bilo kad bi ja,nina i rogi recimo odustali u top 3 , kako bi se onda osecao ? nigde nisam spomenuo da bi odustali smile
 
DonnieBrascoDate: Friday, 10 February 2012, 19:01:02 | Message # 73
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Nije mi jasno kako publika moze gledati plemenac uzivo ??? to je nesto novo sto si omogucio ?? samo krsis pravila i onda se pitas kako je moguce da ti ljudi zele odustati ?

izmedju ostaloga sa tobom sam razgovor zavrsio , imas jos 3 osobe na plemencu , dovoljno si pokazao koliko bi ti bilo krivo da ja pobedim , mozda najbolje da me odmah izbacis iz sezone da se ne patimo i ja i ti vise , ali sve mi jasno ali da nekome moze biti toliko krivo sto je neko dosao do finala a da je taj neko pritom GH to je neverovatno.

jos jednom ti kazem , imas jos 2 finalista , mislim da si meni isuvise pitanja postavio smile
 
troyaDate: Friday, 10 February 2012, 19:03:42 | Message # 74
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (Miko)
LOL ,naravno da ne , rekao sam ti da ti je smesno pretiti nekome blokom i sta bi bilo kad bi ja,nina i rogi recimo odustali u top 3 , kako bi se onda osecao ? nigde nisam spomenuo da bi odustali


Ajde videcemo biggrin

Quote (Miko)
Nije mi jasno kako publika moze gledati plemenac uzivo ??? to je nesto novo sto si omogucio ?? samo krsis pravila i onda se pitas kako je moguce da ti ljudi zele odustati ?


Kakve veze ima publika sa ovim plemencem, niti postoje 2 plemena, niti sta, publika je skroz nebitna u ovoj prici.

Quote (Miko)
jos jednom ti kazem , imas jos 2 finalista , mislim da si meni isuvise pitanja postavio


Ti si jedini govorio u ime tima, i ako si neke i dodao samo.
 
DonnieBrascoDate: Friday, 10 February 2012, 19:06:47 | Message # 75
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote (troya)
neke


mnozina , nije tacno da sam ikoga dodao , biba je bila na pocetku igre , to sto ti ne verujes nije moj problem , kazem boli me ona stvar i za tebe i za sajt , zavrsicu sezonu i zavrsiti i sa VS bar dok si ti GH posto si na skali od 1 do 10 na -1 , svaka igra je bila smaracina , niti jednu nisi sam smislio nego si sve prekopirao sto od mene ,sto od ethana , sto od starih vs-ova i onog na fb ... trag za HII na OD si smislio tako da niko ga ne konta sem tebe i lepo si mi rekao da smo svi glupi kad sam bio na OD ali ti si pametan i jedino ga ti kontas laugh jedva cekam reunion da vidim sta je bio odgovor i da lepo odgonetnes.

ima veze jer publika nije gledala uzivo niti jedan plemenski do sada ,sasvim cudno kako ovaj gleda ??
 
Forum » Virtual Survivor 3 - Aegean Sea: All stars vs Challengers » Završeni plemenski saveti » 14. plemenski savet (Poseidon)
Search: