14. plemenski savet - Page 3 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 3 - Aegean Sea: All stars vs Challengers » Završeni plemenski saveti » 14. plemenski savet (Poseidon)
14. plemenski savet
troyaDate: Friday, 10 February 2012, 14:51:28 | Message # 31
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (life4glory)
A sto se tice cuvenog odustajanja- moji razlozi nemaju veze sa tom igrom, taj ''skandal'' je samo bio povod, a uzrok nesto sasvim nevezano za to.. Sto trenutno nije ni bitno..


razlozi poruka tipa od osobe XXX, ej Nina ja i Rogi odustajemo, ti ako zelis odustani da ne bude da samo mi pravimo problem, ako ne cestitam na top3 laugh
 
life4gloryDate: Friday, 10 February 2012, 15:50:22 | Message # 32
Major general
Group: Publika
Messages: 401
Awards: 17
Reputation: 67
Status: Offline
hahaha kako duhovito.. laugh prepametni GH, ne zna sta se desavalo tokom sezone pa sad baca ove neverovatno duhovite komentare.. svaka cast.. jel i to u opisu posla GH-a ?

X.O.X.O
 
troyaDate: Friday, 10 February 2012, 15:51:24 | Message # 33
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (life4glory)
jel i to u opisu posla GH-a ?


Da, ako frajeri pokusaju da ga uslovljavaju cool
 
troyaDate: Friday, 10 February 2012, 15:54:53 | Message # 34
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (life4glory)
ne zna sta se desavalo tokom sezone pa sad baca ove neverovatno duhovite komentare


A i prosvetli nas sta se to desavalo cele sezone pa si ti jadna htela da odustanes biggrin
 
DonnieBrascoDate: Friday, 10 February 2012, 16:06:47 | Message # 35
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Samo da odgovorim ukratko , posto nema vajde da se izvlacim , meni nije jasno sto biba isteruje tu neku pravdu , likusa je glasala za mene , tripovala se da cu ja da glasam za ninu , da izvuci nereseno izmedju mene i nje i onda na ponavljanje da ja ispadnem. I u tom tripovanju sam ja ispao negativac , u sustini kada je sada pokazala svoje lice , ne znam sta ocekuje , cak mi je i drago sto sam glasao za nju jer da sam bio budala i odustao sad bi skontao kakav sam idiot. Ovo je Survivor , svako gleda sebe i svakome je cilj doci sto dalje , ja sam se dosta zblizio sa vec dobro poznate 3 osobe i mislio da su super ,sto se Bibe tice i posle glasanja sam joj na pp javio sledece , posto voli sve da objavljuje :

e cao , nadam se da se ne ljutis za ovo , tj logicno je da se ljutis , iskreno ovo mi je bio najtezi glas da glasam za nekoga od kada igram bilo koju VS igricu sad stvarno si super osoba i bilo bi mi drago da nastavimo ponekad chatati. Morao sam birati izmedju tebe i nine a ja i nina smo imali dil za finale koji je naravno bio tajna , stvarno mi je zao ,ako dodjem do finala , ne ocekujem tvoj glas jer ga zbog ovoga nisam zasluzio , sve najbolje:)

Bibin odgovor :

Bar bi imao obraz i kazao, da češ glasati za mene. A meni si rekao, da glasam kao ti za Ninu

Moj re-odgovor

pa nisi glasala, mogla si i ti meni reci da ces za mene biggrin sasvim je nebitno , razmisljao sam sinoc da li da glasam za tebe ili da ne glasam uopste , razlog odustajanja mog i ninog je i bio jer sam ja licno morao birati onda izmedju tebe i nje , ali da sam ispao onda bi nina i roggy ostali na cedilu protiv tebe i magde i njih bi izneverio da sam glasao a nisam znao da li magda ima jos jedan HII , ali nebitno , imas pravo da se ljutis , jednostavno ako mozes shvati ,ako ne onda nista sad sad ja sam bar pokusao da ti objasnim

Uostalom cinjenica je takva :

- Biba je htela mene blindsideovati a zna se kako su prosli oni u sezoni koji su mene pokusali blindsideovati smile
 
DonnieBrascoDate: Friday, 10 February 2012, 16:07:38 | Message # 36
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Samo da odgovorim , Nina je znala da cu ja reci Bibi da glasa za nju , pre nego sto sam to rekao Bibi , moze potvrditi smile
 
life4gloryDate: Friday, 10 February 2012, 16:08:58 | Message # 37
Major general
Group: Publika
Messages: 401
Awards: 17
Reputation: 67
Status: Offline


X.O.X.O
 
life4gloryDate: Friday, 10 February 2012, 16:10:46 | Message # 38
Major general
Group: Publika
Messages: 401
Awards: 17
Reputation: 67
Status: Offline
potvrdjujem da sam znala.. a sad odoh na ispit.. ako bude pitanja, necu odgovoriti iz jedinog razloga, sto nisam u mogucnosti...

X.O.X.O
 
MagdalenaDate: Friday, 10 February 2012, 16:13:50 | Message # 39
Colonel general
Group: Publika
Messages: 911
Awards: 14
Reputation: 77
Status: Offline
Quote (life4glory)
A magda da je MINIMALNO bila aktivna sto se tice dogovara, mislim da bi sad bez problema bila u finalu..


Ako cemo iskreno da pricamo kazi sad svima od kad znas za moj tajni imunitet. Nije bas da nisam pokusala da napravim neki dogovor sa tobom ali sam uskoro posle toga shvatila da ti, Miko i Biba vec imate poprilicno cvrst dogovor a da Roggy slepo veruje Miki. Dalje nisam htela da potenciram nesto s tobom jer nisam htela da te stavljam u poziciju da moras ili da me lazes ili da izdajes ljude sa kojima si u dogovoru. Izvini ako sam pogresila i ako to za tebe nije neugodna pozicija.

Quote (life4glory)
Da li je normalno da meni iz PUBLIKE neko salje pp da glasam sa bibom i magdom protiv mike?

Nije normalno. I ja sam dobila poruku iz publike da Biba hoce da nas tri idemo do kraja zajedno pa se onda ispostavilo da Biba to nije spomenula. Ali i pre toga sam te pitala za prethodni plemenski, pitala sam te da li se osecas ugrozenom i ti si ocigledno skrenula temu pricom kako vas je Troya izvredjao. Ne znam sta si ocekivala od mene. Da te molim da glasas i za koga da glasas za Miku i Bibu sa kojima si od samog pocetka? I sta onda? Na sledecem ne osvojim imunitet i onda me vi povedete u finale. Za sve sto radim polazim prvo od sebe i ja nikad ne bih izdala nekog s kim od pocetka imam dogovor. Ocigledno je ovog puta to moja greska jer se sad ispostavilo da sam bila MINIMALNO aktivna Nina bi izdala ostale samo da bi ja bila u finalu.

Quote (life4glory)
Ne znam da li sam upravu ali sticem neki utisak da vecina sa foruma, Magdu smatra zrtvom moje, mikine i rogijeve ''urote''.. Jedno je biti trenutno u manjini, a drugo je biti zrtva.


Nisam primetila da me neko smatra zrtvom. Ja sebe sigurno ne smatram zrtvom niti pa mislim da je urota postojala. Sasvim je logicno izbacivati jace igrace sto ranije. U krajnjem slucaju sama si spomenula Sarbela. Kakav licemer bih bila da se zalim sto ste mene pokusavali da izbacite kad sam i ja sam bila za to da se izbaci Sarbel zato sto dobro znam koliko ga je tesko pobediti u igrama.

Quote (life4glory)
Ne znam iz kog razloga se igra za imunitet naziva ''skandaloznom''

Igra nije skandalozna, ali je vase ponasanje nakon toga jadno. Kolektivno odustajanje zato sto sam ja osvojila imunitet. I nakon toga prica da to nije bas zbog toga nego zato sto Troya opominje Roggija da brze igra, Troya ga je opominjao samo u prvih sat-dva. Kako to da ste se setili da odustanete tek kad je igra bila gotova?
 
troyaDate: Friday, 10 February 2012, 16:16:17 | Message # 40
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (life4glory)
ovo sa MSN-a, cemu to?? da li si imao neki povod da mi ovo napises? niti sam ti ja nesto pre toga rekla, niti kasnije..

Quote (life4glory)
da sam odustala video bi kako izgleda ''razocarenje sezone''


Ovo na msn je napisano kada je tvoj drug frajer Miko napisao da mi u ime celog vaseg plemena salje da odustajete. Normalno da smatram da si veliko razocarenje zbog toga. Nikad necu dozvoliti nekom da mi postavlja uslove. A ti si me razocarala.

Quote (life4glory)
a ovo sa FB-a je bilo dan ranije zbog igre? da li ti 1. dolazenje na svaku igru 2. glasanje na svakom plemenskom 3. odgovaranje na sva pitanja.. zvuci kao da me boli K za tvoj trud??? Da li si pomislio mozda da i mi ulazemo neki napor u sve ovo?? Ne, jel tako??


Sta si planirala da postignes sa onim debilisanjem na igri, kada si trazila 3 slova za redom i ja sam ih cak i otkrio jer nisam obracao paznju na redosled, vodio sam se time da ste obe ozbiljni ljudi. Sta si htela da postignes time osim da me napravis na budalu i da moram da dajem drugu rec??? Gde je tu postovanje mog truda. Kazna od tog 1 poena je bila primerna.
 
DonnieBrascoDate: Friday, 10 February 2012, 16:17:32 | Message # 41
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote (Magdalena)
Igra nije skandalozna, ali je vase ponasanje nakon toga jadno. Kolektivno odustajanje zato sto sam ja osvojila imunitet. I nakon toga prica da to nije bas zbog toga nego zato sto Troya opominje Roggija da brze igra, Troya ga je opominjao samo u prvih sat-dva. Kako to da ste se setili da odustanete tek kad je igra bila gotova?


Posto si spomenula mnozinu , ja cu ti odmah ovde odgovoriti , cm je troya rekao da igra zavrsava u 3 ja sam mu rekao da cemo kolektivno odustati i da je nasa odluka. Znaci ne moja nego nasa. I tada je Rogi bio u boljoj poziciji i na kraju. Nini je presudilo sama ti je rekla sto je troya nazvao razocaranje sezone sto je veze s vezom. On pre svega nema pravo kao GH nekog zvati razocarenje sezonom.
 
DonnieBrascoDate: Friday, 10 February 2012, 16:18:33 | Message # 42
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote (troya)
Gde je tu postovanje mog truda. Kazna od tog 1 poena je bila primerna.


strasni sudija laugh
 
troyaDate: Friday, 10 February 2012, 16:20:37 | Message # 43
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Miko nisi odgovorio na moja pitanja.
 
DonnieBrascoDate: Friday, 10 February 2012, 16:23:21 | Message # 44
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote (troya)
Kako te nije sramota i odakle ti pravo da uslovljavas i pretis GH o odustajanju celog plemena, kada se evo sad pokazalo da biba cak nije imala pojma o cemu se radi?


Kao sto mozes videti Biba je izdala nas dil istog trenutka kada je odlucila da pokusa blindsideovati jednu osobu iz naseg dila tj mene , time se ona nije ni vodila kao nas dil.
Ako se ne varam , Roggy,ja i Nina smo hteli odustati , oboje ce ti potvrditi ,tj Nina vec je a verujem da ce i Roggy smile
 
troyaDate: Friday, 10 February 2012, 16:25:18 | Message # 45
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (Miko)
Kao sto mozes videti Biba je izdala nas dil istog trenutka kada je odlucila da pokusa blindsideovati jednu osobu iz naseg dila tj mene , time se ona nije ni vodila kao nas dil.
Ako se ne varam , Roggy,ja i Nina smo hteli odustati , oboje ce ti potvrditi ,tj Nina vec je a verujem da ce i Roggy


Ti si mi to vece rekao da vas 4 odustajete. Ne pravi se na debila.

Ovo sa bibom kada je glasala za tebe se desilo skoro 48 sati kasnije.
 
Forum » Virtual Survivor 3 - Aegean Sea: All stars vs Challengers » Završeni plemenski saveti » 14. plemenski savet (Poseidon)
Search: