14. plemenski savet - Page 4 - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 3 - Aegean Sea: All stars vs Challengers » Završeni plemenski saveti » 14. plemenski savet (Poseidon)
14. plemenski savet
MagdalenaDate: Friday, 10 February 2012, 16:26:22 | Message # 46
Colonel general
Group: Publika
Messages: 911
Awards: 14
Reputation: 77
Status: Offline
Quote (Miko)
Posto si spomenula mnozinu , ja cu ti odmah ovde odgovoriti , cm je troya rekao da igra zavrsava u 3 ja sam mu rekao da cemo kolektivno odustati i da je nasa odluka.


I onda i dalje stojite iza toga da ste hteli da odustanete zato sto vas je Troya vredjao.
Da je imao bolju poziciju pobedio bi me. Imao je samo jedan kruzic vise od mene i igra bi mogla da traje satima sto moras priznati nije humano.
 
DonnieBrascoDate: Friday, 10 February 2012, 16:26:48 | Message # 47
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
@ Moglo se naslutiti , to sto mi znamo u plemenu ko je s kime to ti ne znas do glasanja kada vidis na pp i o tome ne smes pricati do reuniona ko je za koga glasao smile Naslucivalo se da Biba izdaje dil... Rekao sam ti da nas 3 odustajemo a da ,,mozda,, i Biba
 
DonnieBrascoDate: Friday, 10 February 2012, 16:27:14 | Message # 48
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote (Magdalena)
I onda i dalje stojite iza toga da ste hteli da odustanete zato sto vas je Troya vredjao.
Da je imao bolju poziciju pobedio bi me. Imao je samo jedan kruzic vise od mene i igra bi mogla da traje satima sto moras priznati nije humano.


Mogla se igra nastaviti sutradan wink
 
DonnieBrascoDate: Friday, 10 February 2012, 16:31:33 | Message # 49
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Meni samo nije jasno od kuda game hostu pravu da govori ko mu je pretio odustajanjem ,zar to ne utice direktno na igru >??? koliko znam kada je kod anubisa bila ona strka sa sacom i ko nam je ulazio na meebo nije se nikada saznalo , samo neke stvari i to u reunionu , tako da mislim da ti o ovome niti smijes niti imas pravo pricati wink
 
troyaDate: Friday, 10 February 2012, 16:31:53 | Message # 50
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (Miko)
@ Moglo se naslutiti , to sto mi znamo u plemenu ko je s kime to ti ne znas do glasanja kada vidis na pp i o tome ne smes pricati do reuniona ko je za koga glasao smile Naslucivalo se da Biba izdaje dil... Rekao sam ti da nas 3 odustajemo a da ,,mozda,, i Biba


Ko ovde prica o glasanju? Pitanje je kako smes govoriti i u bibino ime da odustaje, kad ona nije imala pojma o cemu se radi???
 
DonnieBrascoDate: Friday, 10 February 2012, 16:32:57 | Message # 51
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
a ja ponovo odgovoram

Quote (Miko)
Kao sto mozes videti Biba je izdala nas dil istog trenutka kada je odlucila da pokusa blindsideovati jednu osobu iz naseg dila tj mene , time se ona nije ni vodila kao nas dil.
Ako se ne varam , Roggy,ja i Nina smo hteli odustati , oboje ce ti potvrditi ,tj Nina vec je a verujem da ce i Roggy
 
troyaDate: Friday, 10 February 2012, 16:34:51 | Message # 52
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (Miko)
Meni samo nije jasno od kuda game hostu pravu da govori ko mu je pretio odustajanjem ,zar to ne utice direktno na igru >???


Trebali ste razmisljati o tome pre nego sto ste pretili, imate srece sto vas sve nisam blokao, ali ko zna sta ce biti nakon finala.

Miko za ovo laganje GH oko bibe dobijas 15 dana blok nakon sezona.
 
troyaDate: Friday, 10 February 2012, 16:37:29 | Message # 53
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (Magdalena)
I onda i dalje stojite iza toga da ste hteli da odustanete zato sto vas je Troya vredjao.


Ma da biggrin

Pa i sam je sinoc rekao da je planirao opet da odustane ako ti uzmes imunitet u top4, mada je i to sve gluma biggrin
 
DonnieBrascoDate: Friday, 10 February 2012, 16:37:35 | Message # 54
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote (troya)

Trebali ste razmisljati o tome pre nego sto ste pretili, imate srece sto vas sve nisam blokao, ali ko zna sta ce biti nakon finala.

Miko za ovo laganje GH oko bibe dobijas 15 dana blok nakon sezona.


laugh ti si stvarno jadan , molis nas da ne odustajemo , da ti ne unistimo sezonu a sad pretis blokom ... jadno i pateticno , ti ponovo mamis nas da ti ponovo pretimo odustajanjem pa da ponovo se kajes...

uostalom od kuda ti znas ponovo da biba nije bila , jer ti je ona rekla ??? ona ne moze lagati , vec smo videli da je lagala u dosta stvari ... a ako hoces mogu ja odmah napustti sajt pa da od danas pocne tih 15 dana , ustvari sto da ne , od sada krece tih 15 dana...
 
DzenisDate: Friday, 10 February 2012, 16:40:17 | Message # 55
Colonel
Group: Publika
Messages: 171
Awards: 6
Reputation: 57
Status: Offline
Da oprostite, ovdje se ne zna ko koga...
 
troyaDate: Friday, 10 February 2012, 16:41:41 | Message # 56
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Quote (Miko)
uostalom od kuda ti znas ponovo da biba nije bila , jer ti je ona rekla ???


biba je vec javno rekla da nije znala o odustajanju.

Quote (Miko)
i si stvarno jadan , molis nas da ne odustajemo , da ti ne unistimo sezonu a sad pretis blokom ... jadno i pateticno , ti ponovo mamis nas da ti ponovo pretimo odustajanjem pa da ponovo se kajes...


Retardu nisam ja nikog molio, samo sam rekao ko odustane ne treba da dolazi vise na sajt, to nije moljenje biggrin
 
DonnieBrascoDate: Friday, 10 February 2012, 16:42:55 | Message # 57
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
da da + pretio blokiranjem i jos nekim stvarima ...

btw biba nije znala , nisi razmisljao da laze , pitaj ninu ili rogija , zasnivas na verovanju , ma ti si jadan kao i sajt ako tako mislis smile :) da ti biba kaze da je osvojila na lotu , ti bi joj poverovao laugh

edit : pretio si jos da niko nece hodati tvojim sajtom ako ti unisti sezonu i jos si nesto rekao za sebe samo se nmg setiti sta , ima u istoriji MSN-a verovatno se moze naci , nevinasce jedno smile


Message edited by Miko - Friday, 10 February 2012, 16:44:29
 
DonnieBrascoDate: Friday, 10 February 2012, 16:43:06 | Message # 58
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
btw nina navrati na fb kad vidis ovo
 
troyaDate: Friday, 10 February 2012, 16:43:55 | Message # 59
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Nina ce reci sta joj kazes biggrin
 
DonnieBrascoDate: Friday, 10 February 2012, 16:44:42 | Message # 60
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
brate jebo vidovitog milana sta si ti
 
Forum » Virtual Survivor 3 - Aegean Sea: All stars vs Challengers » Završeni plemenski saveti » 14. plemenski savet (Poseidon)
Search: