14. plemenski savet - Forum

[ Updated threads · New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
Forum » Virtual Survivor 3 - Aegean Sea: All stars vs Challengers » Završeni plemenski saveti » 14. plemenski savet (Poseidon)
14. plemenski savet
troyaDate: Thursday, 09 February 2012, 23:13:57 | Message # 1
The Grim Reaper
Group: Game host
Messages: 15630
Awards: 87
Reputation: 223
Status: Offline
Poseidon, dobrodošli na četrnaesti plemenski savet u Virtual Survivor 3 - Aegean Sea: All stars vs Challengers. Jedan od vas će po završetku ovog plemenskog saveta biti izglasan i postaće četrnaesta osoba koja napušta Virtual Survivor 3 - Aegean Sea: All stars vs Challengers. Rasprava na plemenskom savetu će trajati do sutra u 20:00 h, kada ću pročitati glasove.

Dolaze i članovi porote Maxy, Sarbel, ludjak_18, ajdin_sa , Nauparac, Dzenis i biba91 koja je izglasana na prošlom plemenskom savetu.

Svi morate odgovoriti na postavljena pitanja.

Glasanje se vrši tajnim putem i to tako što šaljete game hostu privatnu poruku sa imenom osobe za koju glasate.

Pored toga morate napisati i minimum jednu rečenicu komentara, odnosno objašnjenje svog glasa.

Ako neko ima tajni imunitet i želi da ga iskoristi, uradiće to uz glas.

Miko ima lični imunitet i za njega ne možete glasati danas. Ukoliko želi da ga ustupi nekome, saopštiće to u svojoj prvoj poruci na ovom plemenskom savetu.


A sada nekoliko pitanja:

Miko, upravo si obezbedio sebi mesto u finalu. Kako se osećaš, tvoje prvo finale.

Roggy83, life4glory da li mislite da ste ugroženi večeras?

Magdalena ako se istorija ponovi ti ćeš biti ugrožena večeras, da li si preduzela nešto da se spasiš? Makar da izboriš 2-2 i igru?

Za sve: Koji je danas kriterijum, s obzirom da je finale odma nakon ovog plemenskog?
 
DonnieBrascoDate: Thursday, 09 February 2012, 23:16:05 | Message # 2
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote (troya)

Miko ima lični imunitet i za njega ne možete glasati danas. Ukoliko želi da ga ustupi nekome, saopštiće to u svojoj prvoj poruci na ovom plemenskom savetu.

A sada nekoliko pitanja:

Miko, upravo si obezbedio sebi mesto u finalu. Kako se osećaš, tvoje prvo finale.

Roggy83, life4glory da li mislite da ste ugroženi večeras?

Magdalena ako se istorija ponovi ti ćeš biti ugrožena večeras, da li si preduzela nešto da se spasiš? Makar da izboriš 2-2 i igru?

Za sve: Koji je danas kriterijum, s obzirom da je finale odma nakon ovog plemenskog?


1. Ti se salis ovo za davanje imuniteta ? laugh
2. Osecam se super , osecaj je odlican , pogotovo jer sam bio u zaostatku u igri , svi su imali po 1 , ja 0 ali sam odradio dobar posao i dosao do imuniteta.
3. Kriterijum je da cu se drzati dila koji me je doveo ovde gde jesam smile
 
DzenisDate: Friday, 10 February 2012, 00:30:24 | Message # 3
Colonel
Group: Publika
Messages: 171
Awards: 6
Reputation: 57
Status: Offline
Prvo želim da čestitam Miki na osvojenom imunitetu i na mjestu prvog finaliste.
Pitanje za Miku, Ninu i roggya: S obzirom da je logično da ste vi jedan klan, interesuje me šta je presudilo da glasate za Bibu? Da li je predstavljala prijetnju u finalu ili ste vas troje jednostavno bliži jedni drugima?
Pitanje za Magdalenu: Da li si baš sigurna da ispadaš na ovom plemenskom ili se držiš poslovice "Nada posljednja umire"?


Message edited by Dzenis - Friday, 10 February 2012, 00:32:57
 
DonnieBrascoDate: Friday, 10 February 2012, 00:39:58 | Message # 4
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote (Dzenis)
Prvo želim da čestitam Miki na osvojenom imunitetu i na mjestu prvog finaliste.
Pitanje za Miku, Ninu i roggya: S obzirom da je logično da ste vi jedan klan, interesuje me šta je presudilo da glasate za Bibu? Da li je predstavljala prijetnju u finalu ili ste vas troje jednostavno bliži jedni drugima?


1. Hvala smile
2. Pa i Roggy i Magda su imali imunitet tako da je odluka bili izmedju nine i bibe , sa ninom sam bio dosta dosta blizi tokom cele sezone i za nju svakako ne bih glasao , razmisljao sam da li za bibu ili prazan listic da ostavim , ipak je presudilo za bibu jer verujem da sam glasao i za ninu niko drugi ne bi i ja bi ispao wink tako da je moja odluka ipak bila na mestu
 
ToniDate: Friday, 10 February 2012, 00:46:02 | Message # 5
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Miko,prilikom čitanja glasova si napisa da je ovo prvi put da želiš ispast. Zašto nisi preskočio glasanje,dobia bi jedan glas i to bi bilo dovoljno da ispadneš i ispuni ti se želja ?

"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
MagdalenaDate: Friday, 10 February 2012, 00:55:18 | Message # 6
Colonel general
Group: Publika
Messages: 911
Awards: 14
Reputation: 77
Status: Offline
Quote (troya)
Magdalena ako se istorija ponovi ti ćeš biti ugrožena večeras, da li si preduzela nešto da se spasiš? Makar da izboriš 2-2 i igru?

Pa s obzirom da na zadnja tri nisam uspela nista da postignem sumnjam da bih sad imala vise srece. Pre neku noc su sedeli do 4 svi budni da bi mene izbacili, a sad bih ja trebala da ocekujem da me ne izglasaju.

Quote (troya)
Za sve: Koji je danas kriterijum, s obzirom da je finale odma nakon ovog plemenskog?

Nema pojma, a nije ni vazno biggrin

Quote (Dzenis)
Pitanje za Magdalenu: Da li si baš sigurna da ispadaš na ovom plemenskom ili se držiš poslovice "Nada posljednja umire"?

Mojoj situaciji vise odgovara poslovica "cuda se ipak desavaju" smile
 
ToniDate: Friday, 10 February 2012, 00:59:09 | Message # 7
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Magdalena,sad kad je sezona pri kraju i kad si vidila kakvi se skandal dogodia na prošlom imunitetu,žališ li što nisi prešla na stranu Kee ?
Misliš li da bi lakše okrenula Ajdina i Sarbela protiv ostatka ex Kee i da bi došla do finala ?


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
biba91Date: Friday, 10 February 2012, 01:00:11 | Message # 8
Lieutenant general
Group: Publika
Messages: 681
Awards: 17
Reputation: 42
Status: Offline
Miko samo da te podsjetim

eda (Miko) Yesterday

--------------------------------------------------------------------------------

ipak cemo nastaviti igrati a kako smo nas troje ugrozeni , ja mislim tj nadam se da ces glasati za ninu tj da neces za mene , i ja cu isto za ninu , ako uspijemo jos nekoga nagovoriti pa da imamo 3 glasa , slazes li se ?
to su tvoje rječi.......

dobro znaš, da mrzim prazne rječi, jednostavno bi mi slao poruku da češ glasati za mene ili bi bar šutio

Pitanje za sve
Šta smatrate pod dobar igrač?
 
DonnieBrascoDate: Friday, 10 February 2012, 01:00:17 | Message # 9
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote (ludjak_18)
Miko,prilikom čitanja glasova si napisa da je ovo prvi put da želiš ispast. Zašto nisi preskočio glasanje,dobia bi jedan glas i to bi bilo dovoljno da ispadneš i ispuni ti se želja ?


Ludjak ,odgovorio sam Dzenisu na to pitanje , pogledaj smile tj slicno ali odgovor je u njemu , iz razloga sto bi onda ostavio na cedilu rogija i ninu smile
 
DonnieBrascoDate: Friday, 10 February 2012, 01:02:23 | Message # 10
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
Quote (biba91)
Miko samo da te podsjetim

eda (Miko) Yesterday

--------------------------------------------------------------------------------

ipak cemo nastaviti igrati a kako smo nas troje ugrozeni , ja mislim tj nadam se da ces glasati za ninu tj da neces za mene , i ja cu isto za ninu , ako uspijemo jos nekoga nagovoriti pa da imamo 3 glasa , slazes li se ?to su tvoje rječi.......

dobro znaš, da mrzim prazne rječi, jednostavno bi mi slao poruku da češ glasati za mene ili bi bar šutio

Pitanje za sve
Šta smatrate pod dobar igrač?


biba vec sam ti rekao , postojao je strah od toga da magda ima jos jedan HII i da ti ga moze dati i onda bi ja ispao kao sto vec vidis i ponovo bi ostalo ti i magda protiv rogija i nine i igra bi odlucila ko ispada.
Znaci da sam morao da budem siguran da ces da glasas za ninu.
BTW ako cemo tako ni ti nisi ispostovala svoj dogovor , mozda sam ja saznao od magde da ces glasati za mene pa sam zato promenio misljenje , realno TI SI GLASALA ZA MENE ,JA ZA TEBE , tako da tu nema nekog pogovora ,objasnio sam ti na pp ostalo
 
ToniDate: Friday, 10 February 2012, 01:04:44 | Message # 11
the quoter of the year
Group: Publika
Messages: 1491
Awards: 14
Reputation: 76
Status: Offline
Quote
iz razloga sto bi onda ostavio na cedilu rogija i ninu


Mislim da se u Bibinoj poruci vidi koliko ti je stalo do Nine.
Jedan savjet,obzirom da si u finalu,koje je na rasporedu vrlo brzo : osvojiti porotu i uvjeriti ih u nešto je moć koju ti trenutno ne posjeduješ. Poradi na tome do sutra,inače ti propadne sav trud u sezoni,pobijedit će te kandidati koji su ti bili sjena cijelu sezonu tongue


"Do you want to lead one day? Well,learn how to follow."
 
DonnieBrascoDate: Friday, 10 February 2012, 01:08:51 | Message # 12
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
ja mislim ludjak da sam tokom sezone tj cele odradio super posao, verovao ili ne , apsolutno ni sa kime nisam imao los odnos , sa svima sam cak ostao u ok odnosu , i sa sarbelom i sa dzenisom i nadam se sa tobom , sa svima iz mog plemena , jedino sa bibom eto , ali pazi to sa bibom , da sam ja glasao za ninu kako sam rekao bibi , bilo bi 2-2-1 , taj glas nista ne bi promenio a u ponavljanju bi biba i magda glasali za mene i ja bi ispao. smile druge nije bilo smile ...

ja iskreno mislim da ove reci sto sam pisemo tesko mogu promeniti neciju odluku za koga ce glasati , ja cu rado odgovoriti na sva pitanja koja mi se postave u finalu smile
 
DonnieBrascoDate: Friday, 10 February 2012, 01:09:30 | Message # 13
Gelipter
Group: Publika
Messages: 3677
Awards: 23
Reputation: 52
Status: Offline
btw, za mene je ova sezona uspesna ako do finala dodjemo ja,nina i rogi , ako to bude u finalu to ce biti maksuz odlicno , za mene je to velika pobeda , svakako bi kruna na ovu sezonu bila i pobeda ali mi smo svi pobednici ako udjemo u finale smile
 
life4gloryDate: Friday, 10 February 2012, 01:23:15 | Message # 14
Major general
Group: Publika
Messages: 401
Awards: 17
Reputation: 67
Status: Offline
Quote (troya)
Roggy83, life4glory da li mislite da ste ugroženi večeras?
Za sve: Koji je danas kriterijum, s obzirom da je finale odma nakon ovog plemenskog?

1. mislim da veceras nisam ugrozena..
2. kao i uvek.
Quote (Dzenis)
Pitanje za Miku, Ninu i roggya: S obzirom da je logično da ste vi jedan klan, interesuje me šta je presudilo da glasate za Bibu?

Dogovor i nista vise. A ta bliskost koju spominjes moze da se podvede pod dogovor..
Quote (biba91)
Šta smatrate pod dobar igrač?

dobar igrac je onaj koji dobro igra biggrin ili onaj koji ne igra lose smile
nemam pametan odgovor na ovo pitanje.. ustvari evo jedan pokusaj: Dobar igrac je onaj koji daje sve od sebe da dodje sto dalje.


X.O.X.O
 
MagdalenaDate: Friday, 10 February 2012, 02:17:05 | Message # 15
Colonel general
Group: Publika
Messages: 911
Awards: 14
Reputation: 77
Status: Offline
Quote (Miko)
biba vec sam ti rekao , postojao je strah od toga da magda ima jos jedan HII i da ti ga moze dati i onda bi ja ispao kao sto vec vidis i ponovo bi ostalo ti i magda protiv rogija i nine i igra bi odlucila ko ispada.
Znaci da sam morao da budem siguran da ces da glasas za ninu.


Prvo, da li se zeleo da ispadnes kao sto si napisao na chatu ili si se brinuo da ces da ispadnes ako ja dam HI Bibi? Te dve stvari nikako ne idu jedna sa drugom. Drugo, zasto bih ja dala HI Bibi? Sta bih time postigla?
Ajde da analiziramo situaciju da sam ja stvarno imala taj HI: Dakle vas troje glasate za Bibu koja te glasove ponisti, ja glasam za tebe i sta onda dobijamo Bibinim glasom za Ninu? Apsolutno nista.

Quote (Miko)
mozda sam ja saznao od magde da ces glasati za mene pa sam zato promenio misljenje

Mozda, u nekom paralelnom univerzumu ...

Ko ocekujes da poveruje u ovu pricu? Zapravo vise ne znam ni koju pricu pokusavas da nam prodas. Da si zeleo da odustanes, da ispadnes na ovom plemenskom ili da si se plasio da ne ispadnes pa si zato glasao za Bibu?
 
Forum » Virtual Survivor 3 - Aegean Sea: All stars vs Challengers » Završeni plemenski saveti » 14. plemenski savet (Poseidon)
Search: